O firmie...


Firma DAS Elektronika powstała w 1994 roku.
W początkowym okresie jej istnienia głównym profilem działalności była technika elektronicznego zabezpieczenia mienia, w tym pojazdów samochodowych, pojazdów specjalnych, urządzeń, nieruchomości ect.. Firma szybko zdobywała uznanie dzięki zastosowaniu technologii opartej głównie na projektowaniu i wykonywaniu niekonwencjonalnych systemów antywłamaniowych i antynapadowych oraz projektów układów elektronicznych na zamówienie klientów, zarówno małych firm, jaki i odbiorców indywidualnych. Wraz z rozwojem firmy rozszerzyliśmy ofertę o produkcję i sprzedaż własnych wyrobów, wykonanych na podstawie opracowanych wcześniej i sprawdzonych już projektów..

Nieustannie wzrastające zaintresowanie klientów na usługi w zakresie projektowanie urządzeń elektronicznych oraz automatyki na indywidualne potrzeby klienta spowodowało, że od 1996 roku jest to główny profil naszej działalności. Jak się również okazało to realizacja wyzwań stawianych przez naszych klientów stała się majwiększym motorem rozwoju firmy, i pozostaje nim po dziś dzień .

•  Specjalizujemy się w wykonywaniu projektów i urządzeń z dziedziny elektroniki oraz automatyki, charakteryzujacych się dużą innowacyjnością rozwiązań. Najczęściej nasze projekty dotyczą produktów nieosiągalnych na rynku z różnych powodów. Firma DAS Elektronika postawiła na funkcjonalność połączoną z jakością swoich produktów i usług, jednocześnie dostosowaną do rzeczywistych potrzeb klienta w myśl zasady od pomysłu do wdrożenia. Od początku działalności naszym pierwszym celem jest zadowolenie klienta, który zgłasza się do nas, Drugim jest zdobycie jego zaufania. To właśnie zadowolony klient buduje długoterminowe relacje z naszą firmą i rekomenduje innym przez co stanowi ważny element w kształtowaniu wizerunku i renomy naszej firmy.
Problemem klienta jest dla nas wyzwaniem.

•  Od 1999 roku prowadzimy stałą współpracę z kilkoma firmami zwiazanych z różnymi gałęziami przemysłu, m.in. produkcja, przetwórstwo, utylizacja wyrobów polietylenowych. Dzięki naszym klientom, dla których wykonywaliśmy modernizację procesów technologicznych, posiadamy szeroką wiedzę z zakresu funkcjonalności maszyn do produkcji przykładowo: foli, worków z polietylenu (ect.). W posiadaniu firmy są również gotowe projekty zastosowanych urządzeń np. zmodernizowanych sterowników maszyn. Z każdym realizowanym nietypowym projektem, zdobywamy nowe doświadczenia, ulepszamy technologie, wprowadzamy nowoczesne rozwiązania techniczne, uczymy sie i korzystamy ze zdobywanej wiedzy w praktyce.

•  W roku 2004 podjęliśmy się wykonania projektu urządzenia dla jednego z naszych stałych kontrahentów. Początkowo miało to być urządzenie tylko w części przypominające jego dzisiejsze możliwości. W efekcie ciągle rosnących wymagań klienta a w konsekwencji zmian funkcjonalnych i projektowych przedstawilismy klientowi propozycję wykonania zarówno projektu jak i gotowego urządzenia w całości naszego autorstwa. Po okresie testów urządzenie prezentuje parametry techniczne na bardzo wysokim poziomie i od ponad roku pracuje niezawodnie. Tak powstało jedno z naszych ostatnich urządzeń.
Z uwagi na lukę w rynku w tym segmęcie, planujemy nawiązać współpracę z firmami, które stosują obecnie w procesach produkcyjnych urządzenia grawimetryczne i wolumetryczne pragnącymi je zmodernizować oraz z firmami, które nie mogły ich dotychczas zastosować z uwagi na bardzo wysoki koszt takich rozwiązań innych producentów. Urządzenie to jest zupełnie nowatorskskiej i w całości naszej konstrukcji. Wykonane wyłącznie z dostępnych na terenie Polski komponentów, co ma ogromne znaczenie dla utrzymania ciągłości procesów produkcji w przypadku ew. awarii, serwisu gwarancyjnego oraz kosztów serwisu pogwarancyjnego.W czym możemy pomóc?


Jeśli jest zapotrzebowanie na dowolne urządzenie elektroniczne, na które istnieje zapotrzebowanie w ilości nawet jednej sztuki......

•  zaprojektujemy i wykonamy prototyp
•  przetestujemy w warunkach pracy
•  zamontujemy gotowy produkt
•  obejmiemy serwisem
•  podejmiemy się produkcji


Specjalizujemy się w wykonywaniu urządzeń lub projektów z elektroniki, automatyki na zamówienie. Gotowe urządzenie ale jest dla Ciebie za drogie? Poszukujesz konkretnego urządzania lecz nikt dotąd jeszcze go nie wykonał? Poszukujesz rozwiązania technicznego ale nie wiesz gdzie szukać?

•  Poszukujesz... nie wiesz jak rozwiązać problem? Zapytaj bo my wiemy.
•  Nasze urządzenia mają najwyższe parametry techniczne.
•  Jesteśmy bezkonkurencyjni cenowo.


Z a p r a s z a m y    d o    w s p ó ł p r a c y .