Dla domu i mieszkania


Wiele rozwiązań, które zastosowaliśmy w naszych projektach znalazło zastosowanie również w domu i mieszkaniu. Poniżej przedstawiamy tylko przykładowe pomysły, które znalazły zastosowanie w domach naszych klientów.

•  Inteligentne sterowniki rolet do symulacji obecności domowników.
•  Sterowniki bram garażowych z radiowym połączeniem rozpoznającym auto właściciela domu.
•  Czujniki nawilżenia gleby do automatycznego, strefowego podlewania ogrodu.
•  sterowniki radiowe do zdalnego otwierania zamków drzwi wejściowych do mieszkań i domów.
•  projekty instalacji elektrycznych podtrzymujących zasilanie oświetlenia w mieszkaniach i domach w przypadku zaniku zasilania sieci.
•  Niestandardowe systemy alarmowe opisane poniżej.


Systemy alarmowe


Specjalizujemy się w projektowaniu, montażu i serwisie elektronicznych zabezpieczeń. W trakcie długoletniej działalności nasze systemy zostały zamontowane w wielu obiektach użyteczności publicznej i obiektach prywatnych. Proponujemy kompleksowe wykonanie elektronicznych systemów zabezpieczeń w dowolnych konfiguracjach wg naszych czy też sugestii klienta. Instalujemy proste i nie drogie systemy do mieszkań jak również bardzo rozbudowane do dużych obiektów. W instalowanych przez nas systemach wykorzystujemy sprzęt tylko renomowanych producentów. Oferowane przez nas podzespoły, które wchodzą w skład systemu mają zgodność z wymogami Unii Europejskiej oraz atesty "TECHOM" Jesteśmy partnerem świadczącym profesjonalne usługi.


Zestawy komputerowe


Zajmujemy się kompleksowa informatyczną obsługą firm i osób prywatnych, doradzamy przy zakupach sprzętu komputerowego i oprogramowania, dostarczamy gotowe rozwiązania, prowadzimy sprzedaż, serwis, modernizacje sprzętu komputerowego. Możemy się pochwalić szerokim wsparciem technicznym, jakim objęty jest każdy nasz klient. Wizyty w domu klienta, porady poprzez telefon czy internet 24h.


Sieci komputerowe, budowa i modernizacja


Rosnące potrzeby informatyczne powodują coraz większą potrzebę przesyłania ogromnych ilości danych. Od sprawnej komunikacji zależy przyszłość przedsiębiorstwa, posiadającego oddziały w oddalonych zakątkach świata. W takich przypadkach liczą się tylko najlepsze rozwiązania. Proponujemy naszym klientom najnowocześniejsze produkty i technologie budowania sieci teleinformatycznych. Wykonujemy instalacje i modernizacje sieci komputerowych, administrujemy serwerami, prowadzimy bieżącą obsługę firm. Serwisujemy systemy komputerowe oraz wdrażamy i serwisujemy oprogramowania.


Telewizja przemysłowa


Prowadzimy działalność w zakresie projektowania, montażu i konserwacji systemów telewizji przemysłowej z systemem cyfrowego zapisu, dostępem przez strony www. Otwiera to nowe możliwości kontrolowania tego, co dzieje się w firmie lub domu. Dobór odpowiedniego sprzętu przeprowadzany jest u klienta. Pomagamy określić jakie zastosować rozwiązania. Profesjonalnie, szybko i z najwyższą starannością wykonamy instalację, uruchomimy system i gruntownie przeszkolimy obsługę.