Już od ponad 20 lat...

  Rozwijamy swoje możliwości korzystając z dostępu do najnowszych technologii. Wraz z nowymi osiągnięciami w dziedzinie elektroniki i automatyki nieustannie rozszerzamy działalność, jednocześnie dotrzymując kroku rosnącym wymaganiom naszych klientów. Pomimo postępu technicznego, nie wszystkie nowe technologie od razu znajdują zastosowanie w produkowanych urządzeniach i maszynach dostępnych na rynku. Jeżeli tylko występuje realna potrzeba zmiany, pomożemy wdrożyć nowe technologie zgodnie z potrzebami klientana nowsze lub dokonamy modernizacji istniejących już systemów automatyki i elektroniki.
  Projektujemy i wykonujemy komplesowe urządzenia, nie ograniczamy się tylko do samej tylko elektroniki i automatyki. W zakresie naszych prac jest również projektowanie urządzeń wraz z elementami wykonawczymi z dziedziny mechaniki, w tym machaniki precyzyjnej. Przy realizacji całego przedsięwzięcia wykonujemy rysunki techniczne urządzeń naszych projektów oraz jeżeli istnieje taka konieczność zlecamych wykonanie konkretnych elementów i podzespołów wykwalifikowanym i sprawdzonym podwykonawcom, posiadającym specjalistyczne maszyny. Proces realizacji kompleksowego zlecenia obejmuje czynności od fazy projektowej do montażu gotowego urządzenia u klienta i jego uruchomienia.
  Dla nas liczy się to czy możemy Ci pomóc. Nie jest ważne czy jesteś osoba prywatną, czy przedstawicielem dużej firmy. Rozwiązanie problemu to Nasz wspólny sukces.
Poznajemy nowe technologie i stosujemy je w praktyce, zdobywamy nowe doświadczenia i rozszerzamy naszą ofertę.

Nie pozostawimy problemu bez rozwiązania.


PRODUKCJA


Oferujemy krótkie terminy realizacji zamówień. Posiadamy niezbędne urządzenia i maszyny umożliwiające wykonanie większości komponentów we własnym zakresie: w tym plotery o różnych możliwościach technicznych:

  frezowanie
  wycinanie
  grawerowanie
  wykonywanie płytek obwodów drukowanych
  wycinanie z folii samoprzylepnej
  ciecie w styropianie
  modelowanie 3d
  ... i wiele innych

Wykonujemy projekty rozwiazań technicznych zleconego problemu wraz z dokumentacją projektową w tym rysunki techniczne. Istnieje możliwość zawarcia kontraktu na podejęcie produkcji wszystkich przez nas zaprojektowanych urządzeń jak również tych, które wcześniej już były produkowane.
Zapraszamy do współpracy i przysyłania zapytań dotyczących ofert i konkretnych projektów. Przykładowe urządzenia wykonane na podstawie naszych projektów prezentowane są w zakładce galeria oraz produkty

Przyjmujemy także zlecenia wykonania gotowych projektów.


MONTAŻ


Poprawny montaż jest równie ważny jak precyzja i profesjonalność w fazie projektowej oraz przy budowie urządzeń. Nie poprzestajemy na samym projekcie i wykonaniu produktu finalnego, zabezpieczamy również profesjonalny montaż. Gotowy produkt jest montowany u klienta, jeżeli jest to konieczne i zostało uwzglednioone w projekcie, Ostateczne przekazanie urzadzenia do eksploatacji następuje w takim przypadku, dopiero po jego uruchomieniu i wykonaniu testów u klienta.
Preferujemy takie zakończenie całego procesu, gdyż jest to warunkiem uzyskania długoterminowej gwarancji na wykonane urządzenia wraz z zapewnieniem serwisu gwarancyjnego. Po ustalonym w umowie okresie gwarancyjnym istnieje możliwość jego odpłatnego przedłużenia lub podpisania umowy zapewnienia odpłatnego serwisu pogwarancyjnego.

Wykonujemy również profesjonalny montaż powierzonych urządzeń.


SERWIS


Posiadamy szeroką wiedze i doświadczenie w dziedzinie elektroniki, automatyki i mechaniki przemysłowej. Przyjmujemy zlecenia: zabezpieczenia ciągłości procesów produkcji, naprawy, konserwacji, modyfikacji sprzętu i urządzeń.

Naprawiamy, modyfikujemy i dokonujemy przeglądów technicznych:
   - urządzeń elektroniki przemysłowej
   - urządzeń automatyki
   - urządzeń elektroniki użytkowej
   - aparatury elektronicznej
   - zabezpieczeń elektronicznych

Dysponujemy sprzętem testowym pozwalającym na naprawę praktycznie każdego sprzętu. W przypadku konieczności uzupełniamy zasoby, dokonując zakupu niezbędnych narzędzi i przyrządów.
Nasz specjalistyczny sprzęt pozwala na wymianę praktycznie każdego elementu. Usterki elektroniczne naprawiamy na poziomie komponentów, co w znacznym stopniu wpływa na ograniczenie kosztów.

Nasze doświadczenie to także wieloletnie kontakty z Klientami, pozyskiwanie nowych klientów i kontraktów daje kolejne doświadczenia i przyspiesza precyzyjne usuwanie standardowych usterek.

Serwis zawsze dysponuje zapasem najczęściej wymienianych elementów elektronicznych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu doskonale wiemy, które komponenty powinny stale znajdować się w naszym magazynie aby maksymalnie skrócić czas naprawy urządzeń.

Stały kontakt z klientem...
szybka reakcja na problem jest dla nas priorytetem.